· Dla inwestora · Regulamin · Pliki · Polityka prywatności · Moje konto  
Box_top_menu
Button_stronaglowna
Button_marebalticum
Button_oferta
Button_galeria
Button_atrakcje
Button_lokalizacja
Button_kontakt
Box_bottom_menu
Box_lastminute

Atrakcje

SZLAKI TURYSTYCZNE
20.03.2011
36_min

Zapalonych wędrowców ucieszy na pewno fakt, że przez gminę Rewal przebiegają trzy szlaki turystyczne. Jednym z nich jest wspominany już przy opisie jeziora Liwia Łuża, zielony szlak turystyczny, nazywany Szlakiem Liwiej Łuży. Prowadzi on z Niechorza przez Pogorzelicę, Skalno w gminie Karnice, Liwią Łużę z powrotem do Niechorza. Jest dosyć krótki, bo rozciąga się zaledwie na 10 km.

Kolejnym jest Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, oznaczony kolorem czerwonym. Wiedzie on ze Świnoujścia, a na terenie gminy biegnie z Pobierowa przez Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze i kończy się w Trzebiatowie. Na terenie gminy jego długość wynosi 12 km. Następnym jest oznaczony kolorem niebieskim Szlak Pobrzeża Rewalskiego. Na terenie gminy prowadzi przez Pobierowo, następnie wiedzie do Gostynia położonego w gminie Świerzno, Dreżewa usytuowanego w gminie Karnice i przywodzi do Trzęsacza. Jego długość na terenie gminy sięga 13 km.

Tekst: Sandra Nejranowska-Białkadomy do wynajęcia dziwnówek apartamenty do wynajęcia Międzywodzie | apartamenty do wynajęcia Rewal | domki do wynajęcia Dziwnówek | domy do wynajęcia Dziwnówek | komfortowe apartamenty Międzywodzie