Apartamenty Morskie

Atrakcje w okolicy

Pobierowo atrakcje

Atrakcje – Pobierowo to niewielka miejscowość w gminie Rewal, słynąca z szerokiej i czystej plaży, sosnowego lasu oraz specyficznego mikroklimatu. Dużą popularnością wśród gości naszego pensjonatu i apartamentu nad morzem cieszy się morskie kąpielisko, idealnie nadające się do uprawiania sportów takich, jak np. windsurfing. Nieopodal pensjonatu w Pobierowie znajduje się świetnie wyposażony kompleks sportowy z boiskami do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę. Nie brak tu również placów zabaw oraz zachwycających tras spacerowo-rowerowych. Co robić w Pobierowie, gdy najdzie Cię chęć na jeszcze więcej rozrywki? Przy ul. Grunwaldzkiej w sezonie letnim znajdziesz sporo restauracji, pubów i dyskotek, będących centrami nocnego życia miejscowości.

Co warto zobaczyć w Pobierowie? Gminny kompleks sportowy

Podczas urlopu kochasz spędzać aktywnie? W Pobierowie czeka na Ciebie gminny kompleks sportowy, na który składają się zespół boisk do gier zespołowych, korty tenisowe, skatepark i siłownia. Nieopodal znajdziesz również ośrodek jeździecki. W Pobierowie nie brakuje przepięknych tras spacerowych i rowerowych. Na najmłodszych turystów czekają świetnie wyposażone place zabaw.

Rozrywki w Pobierowo i okolicach

Apartamenty Morskie atrakcje nad morzem

Atrakcje -Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Nadmorska Kolej Wąskotorowa to wyjątkowa atrakcja. To odrestaurowana i unowocześniona linia kolejowa, kursująca na 2 trasach, między Gryficami i Pogorzelicą. Łączna długość linii to 39,5 km. W gminie Rewal, trasa kolejki przecina Trzęsacz, Rewal, Śliwin, Niechorze i Pogorzelicę. Składy ciągnie lokomotywa spalinowa Lxd2, wagon motorowy MBX lub zabytkowy

3.8 km od obiektu

Atrakcje nad morzem

Atrakcje - Park linowy Polskie Morze

Wyposażony jest w całą masę ekscytujących przeszkód o różnych poziomach trudności. Spróbować tu swych sił może każdy, niezależnie od wieku, są tu bowiem trasy dziecięca i zaawansowana. Do dyspozycji jest 58 przeszkód i 64 platformy. Są tu np. obręcze, dziury. siatki, tunele, tyrolki, kładki, ścianki wspinaczkowe, huśtawki, mosty linowe, palisady

0.6 km od obiektu

Nad morzem

Atrakcje - Park Miniatur Latarni Morskich "Niechorze"

Jedno miejsce – wiele interesujących obiektów o niemałej wartości historycznej. Wprawdzie w wersji pomniejszonej, ale dzięki temu każdej budowli można się przyjrzeć dokładnie ze wszystkich stron. Oczywiście w Parku Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu dominują modele wież nawigacyjnych na wybrzeżu. Są też inne obiekty, np. ORP Orzeł czy zrekonstruowana bliza.

9.1 km od obiektu

park llinowy

Atrakcje - Park Wieloryba

Magiczny Domek w Pobierowie to miejsce, w którym grawitacja nie istnieje, stół zwisa z sufitu i nie spada, a my chodzimy po stropie głową do góry. Wnętrze tej osobliwej atrakcji umeblowane i wyposażone jest całkiem standardowo, w przedmioty codziennego użytku, a mimo to nasze zmysły wariują, a poczucie równowagi ulega lekkiemu zachwianiu

5.7 km od obiektu

Latarnia morska

Atrakcje - Rejsy Statkami Wycieczkowymi

Piraci z Dziwnowa i Wolina wcale nie muszą być mniej “cool” niż Piraci z Karaibów. Przytaknie temu każdy, kto wybrał się w wycieczkowy rejs jedną z klimatycznie wystylizowanych jednostek. “Korsarz” i “Victoria” obierają kurs na Kamień Pomorski albo pełne morze. Tematyczne przebrania mile widziane, zwłaszcza że na dzieci czeka parę pirackich niespodzianek.

12.3 km od obiektu

Bieżnia nad morzem
Nad morzem

Atrakcje - Kompleks Sportowy

Wyposażony jest w całą masę ekscytujących przeszkód o różnych poziomach trudności. Spróbować tu swych sił może każdy, niezależnie od wieku, są tu bowiem trasy dziecięca i zaawansowana. Do dyspozycji jest 58 przeszkód i 64 platformy. Są tu np. obręcze, dziury. siatki, tunele, tyrolki, kładki, ścianki wspinaczkowe, huśtawki, mosty linowe, palisady

0.6 km od obiektu

Zabytki

AtrakcjeNeogotycki Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego

Podczas gdy fale niszczyły znajdujący się na klifie, kościół p.w. Św. Mikołaja, 26.08.1874 r. wszczęto budowę nowej świątyni. Wzniesiono ją w 6 lat i przeniesiono doń większość wyposażenia z zamkniętego kościoła na klifie, m.in. kazalnicę, dzwony, obrazy i cenny, barokowy ołtarz. Podczas II wojny Światowej kościół zniszczono i wymagał on renowacji i odbudowy.

3.9 km od obiektu

Nad morzem

Atrakcje - Latarnia Morska w Niechorzu

Powstała w 1866 roku, 45-metrowa budowla latarni, góruje nad okolicą, stojąc dumnie na nadmorskim klifie. Na jej szczycie, na wysokości 37 metrów stworzono ogólnodostępny taras widokowy. Latarnia do dziś pełni swoją funkcję, a zasięg jej światła wynosi 20 Mm czyli ok. 37 km. Przy wejściu do niej rośnie kilkudziesięcioletni ogród, z potężnymi, 2 m żywopłotami.

8.9 km od obiektu

Ruiny zamku
Apartamenty do wynajęcia

Atrakcje - Bałtycki Krzyż Nadzieji

Bałtycki Krzyż Nadziei stoi od roku 2007, na deptaku w Pustkowie, 100 metrów od morza. To wierna kopia krzyża z Giewontu w Tatrach. Krzyż został postawiony w odpowiedzi na słowa Jana Pawła II, wypowiedziane podczas jego wizyty w Szczecinie w 1987 r. Krzyż mierzy 19 m i waży 4,5 tony. Zimą, pod konstrukcją ustawiana jest pięknie oświetlona szopka bożonarodzeniowa.

2.3 km od obiektu

Pokoje do wynajęcia

Atrakcje - Ruiny Kościoła w Trzęsaczu

To wyjątkowy, znany w całej Polsce, a nawet Europie zabytek, o niezwykłej historii. Pierwotnie bowiem, kościół znajdował się 2 km od morza. Przez wieki, morskie fale wymywały brzegi, aż w końcu, w roku 1900, świątynia zaczęła się osuwać w dół stromego klifu. Z okazałej budowli zostały jedynie ruiny, dziś już dobrze zabezpieczone, by uchronić je przed erozją. Trzęsacz

3.9 km od obiektu

Atrakcje - Hotel Seeblick

Magiczny Domek w Pobierowie to miejsce, w którym grawitacja nie istnieje, stół zwisa z sufitu i nie spada, a my chodzimy po stropie głową do góry. Wnętrze tej osobliwej atrakcji umeblowane i wyposażone jest całkiem standardowo, w przedmioty codziennego użytku, a mimo to nasze zmysły wariują, a poczucie równowagi ulega lekkiemu zachwianiu.

0.8 km od obiektu

Pokoje Atrakcje

Atrakcje - Dom Ewy Braun

Przy końcu ul. Grunwaldzkiej, za bazą ratowników, w otoczeniu drzew, stoi niewielki, drewniany domek, wokół którego przez lata narosło wiele interesujących opowieści. Według krążących pogłosek, w domku tym mieszkała Ewa Braun, która była kochanką, a następnie żoną Adolfa Hitlera. Dziś, dom niestety stoi pusty, jest zniszczony i można go oglądać tylko z zewnątrz.

2.2 km od obiektu

Zamek Atrakcje
ogrody atrakcje

Zespół pałacowo-folwarczny

To najstarszy dwór w Trzęsaczu i okolicy, pochodzący z początku XVII w. Pałac, na przestrzeni wieków był jednak kilkukrotnie przebudowywany i remontowany, a w I połowie XVIII wieku został całkowicie odbudowany na kamiennych fundamentach. Teren wokół pałacu zajmuje piękny, wiekowy ogród. Obecnie, pałac i folwark zostały zamienione w zespół wypoczynkowo-rekreacyjny.

3.8 km od obiektu

Dreżewo atrakcje

Pałac Dreżewo

Dreżewo to mała miejscowość, o której pierwsze wzmianki pochodzą z 1287r. Mieści się tu zabytkowy dwór wybudowany z inicjatywy kolejnego właściciela – radcy Schlutowa ze Szczecina, który w 1875 r. sprzedał wioskę Eduardowi von Bonin. Pałac przez wieki przechodził z rąk do rąk, aż w końcu stał się ruiną. Chodzą też legendy, że straszy tu duch hiszpanki Girony.

3.7 km od obiektu

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue