Apartamenty Morskie

Witamy nad morzem

Share this :
wakacje nad morzem

Witamy nad morzem

Pogodę za oknem mamy jesienną, ale z pewnością nie dajemy się smucić 🙂
W pamięci nadal mamy wspomnienia z istotnie niezapomnianych wakacji nad morzem. Nieopodal naszego ukochanego wybrzeża nad morzem Bałtyckim z pewnością wyczuwalny będzie słony morski zapach.

Prawdopodobnie ci z was, którzy odpoczywali z ApartamentyMorskie.pl wiedzą, jak istotną kwestią jest bliskość morza oraz standard pokoi. ✅

W związku tym dziś przypominamy o jednym z waszych ulubionych apartamentów w Łukęcinie – Szyty na miarę.

Jest to niewątpliwie dobra opcja dla wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi 👍.

Apartament składa się z dwóch przestronnych pokoi z razkładanymi kanapami i aż 2 wyjściami na taras co bez wątpienia stwarza dodatkowy komfort wypoczynku :).

Do całości mamy łazienkę z pralką i wyposażoną kuchnię.
Wszystko po to, aby nasi goście czuli się na prawdę dobrze ✅✅✅.

Zapraszamy na naszą stronę www.apartamentymorskie.pl/szyty-na-miare dla zarezerwowania niezapomnianego czasu urlopu nad polskim morzem w dobrych cenach i komfortem pobytu 🙂.

Wasze ApartamentyMorskie.pl

Odwiedź naszego Facebooka

Witamy nad morzem

Nad morzem jak to nad morzem z pewnością każdy z wąs wie jak miło jest pochodzić po złocistym piasku wchodzącym miedzy paluszki. Bezkres plaż, szum fal i przede wszystkim nieograniczona ilość jodu w powietrzu. Wnioskując czego jeszcze trzeba do pełnego relaksu. Wakacje są po to aby odpocząć na plaży.Z pewnością zwiedzanie nowych miejscowości  kosztowanie potraw doskonale wypełni wam dzień. Ale co takiego istotnego jest na plaży w Rewalu – już tłumaczę. Rewal to z pewnością centrum rozrywki gdzie co weekend organizowane są spektakle, koncerty a przede wszystkim niezliczone atrakcje turystyczne. Dlatego bezsprzecznie najbardziej polecanym miejscem na wakacje są miejscowości które mieszczą się w Województwie Zachodniopomorskim. 

Nowoczesne i długie ścieżki rowerowe bez wątpienia pozwalają zwiedzić nie jedną miejscowość. Ponieważ od Świnoujścia po Niechorze gdzie stoi piękna latarnia morska z pewnością zwiedzimy bardzo dużo. Reasumując z doświadczenia naszych gości przede wszystkim proponujemy wybrać się nawet na krótkie wakacje. Pozwoli wam to z pewnością na jakościowy odpoczynek który istotnie wpłynie na wasze samopoczucie.

Related Articles

Post a comments

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue